Pākuʻiʻiaʻo Papírna EMBA. s ro, Paseky nad Jizerou Waiho i ka manaʻo hoʻopuka

EMBA ʻO nā mea a pau e pili ana i nā mea nui a me nā mea hou, nā mea e pili ana i nā papa, nā mea e pili ana.

EMBA je česká firma s dlouholetou tradicí a odpovědným přístupem ke společnosti i k životnímu prostředí. Její ekologické produkty vznikají zpracováním sběrového papíru a jsou zcela recyklovatelné. Prostřednictvím svých výrobků EMBA zároveň přispívá k ochraně a zachování kulturně-historického dědictví v mnoha zemích. Jako významný regionální zaměstnavatel vnímá svojí zodpovědnost za rozvoj udržitelných a bezpečných pracovních podmínek pro své pracovníky, jakož i závazek za příspěvek k sociální stabilitě celého regionu.

Začátek historie lepenkárny v Pasekách nad Jizerou se váže k roku 1882, kdy zde byla bratry Rösslerovými založena továrna na výrobu bílé ruční paperboard pro balení produktů sklářského průmyslu v jabloneckém regionu. Pro celé další období života podniku je charakteristické rozšiřování výrobního programu i výrobních prostor.
Významnými mezníky historie lepenkárny jsou především instalace automatických lepenkových strojů v letech 1970 a 1989, které přinesly výrazné zefektivnění výroby. V devadesátých letech dvacátého století byl, již pod značkou EMBA, zahájen vývoj archivních lepenek pro kompletní archivaci obchodních dokumentů i dokumentů s kulturně-historickým významem. V novém tisíciletí bylo výrobní portfolio doplněno o linky pro výrobu kancelářských pákových pořadačů.
Uaʻike mākou i ka hoʻoilina o nā hanauna i hala, i alakaʻi iā mākou i kēia lā a me kā mākou paʻaʻana i ka hoʻolālāʻana i ka hana i hoʻomaka. Ma ke 'ano he mea e hoʻomau mau ai e lilo i hoʻokahi kapuaʻi ma mua o ko mākou mau hoʻokūkū, hoʻoikaika mākou i ka maikaʻi o ka huahana a me ka pili kaiāulu.
ʻO kā mākouʻikeʻoihana kūikawā a me ko mākou mau limahana kūpono loa he loiloi lōʻihi no kaʻoihana kiʻekiʻe loa. ʻAʻole mākou kūʻai wale aku i nā huahana, akā hāʻawi mākou i nā hōʻoia piha i nā mea kūʻai ma nā'āina 30 a puni ka honua.

ʻO nā mea pono iā mākou:

  • ʻO ka huahana a me nā huahana he mea hōʻailona ia o kā mākou pilina pili i ke kaiaulu
  • ʻO ke kaulike kekahi o nā leka kiʻekiʻe loa no ka pilina ma loko a ma waho o ka hui
  • ʻO ke kipa a me kaʻoihana lawelawe kaiāulu ke kuleana o kā mākou kuleana
  • ʻAʻole i kaupalenaʻia kā mākou haʻawina i ka maikaʻi o ke ola o ka hui holoʻokoʻa e kahi hale waihona
  • ʻO kaʻoihana kiʻekiʻe loaʻo kā mākou kōkua ia i ka ulu ponoʻana o ka'āina

EMBA se významně angažuje na poli charitativním a sociálním. Podílí se na podpoře společensky prospěšných projektů s místní působností až po aktivity přesahující hranice České republiky.
EMBA zvítězila v krajském kole soutěže Stejná šance, prestižní celorepublikové soutěži zaměstnavatelů, kteří umožňují lidem se zdravotním znevýhodněním rovnocenné uplatnění na pracovním trhu a tím aktivně přispívají k jejich začleňování do společnosti.

EMBA nabízí ucelené sortimentní řady archivnických lepenek, kartonů a papírů pro archivaci. Nabídka materiálů a obalů kompletně pokrývá dosud známé archivační potřeby.

KRÁTKODOBÁ ARCHIVACE

Obaly vhodné pro archivaci do 10 let. Sortiment je navržen tak, aby uspokojil každý požadavek spojený se správou, tříděním a archivováním dokumentů. Zvláštní důraz je kladen na efektivní úsporu prostorui kašetření nákladů.

RUČNÍ VÝROBA

Produkty jsou vyráběny ručně knihařským způsobem zkušenými pracovníky. Knihařské zpracování dává možnost tvořit obal z mnoha různých materilů a dílů pomocí skládání, lepení či kašírování.

DLOUHODOBÁ ARCHIVACE

Obaly pro dlouhodobé archivování splňují nejnáročnější požadavky na ochranu archiválií. Vhodnou volbou materiálu a typem konstrukce obalu lze docílit maximální možné ochrany.

EMBA je od roku 1998 držitelem certifikátu systému řízení kvality podle ČSN EN ISO 9001, který dává jasnou informaci o úrovni zabezpečení řízení a kvality ve společnosti. Kvalita a úroveň výrobků je současně ohodnocena řadou tuzemských i zahraničních ocenění, jako například 'ōpala o ka makahikii kaWorldstar.
V roce 2003 získala firma právo k užívání ochranné známky Environmentally aloha huahana na hladkou lepenku ze sběrového papíru a výrobky z ní pro archivní systémy, krabice a binder. Zároveň je držitelem certifikace FSC na lepenku a výrobky z recyklovaného papíru.

kaʻana like
Ālia mai ...

Waiho i ka Reply

Ko oukou mail aae? E, aole e paʻiʻia. I kauoha ia mahinaʻai, ua hoailono aku la *